CLEANSUI je ověřená japonská značka zařízení a filtrů pro úpravu vody, které z vody odstraní nečistoty, ale ponechají v ní zdravé minerály.

Originální patentovaný filtrační systém společnosti CLEANSUI je zárukou vysoké účinnosti.

Unikátní moderní filtrační systém využívá kombinaci filtrační sítě a filtrů z netkané textillie, keramiky a membrány z dutého vlákna a filtrů s aktivním uhlím.

 

 

 • 1 Keramický filtr
  Speciální keramický filtr odstraňuje mimo ostatních nečistot a škodlivin také rozpustné olovo. (Nerozpustné olovo lze odstranit pomocí filtru z membrány z dutého vlákna.)
 • 2 Antibakteriální aktivní uhlí
  carbon element magnifiedFiltr s aktivním uhlím snižuje nepříjemný zápach pitné vody a obsah chloru a plísně 2-MIB. Úspěšně také odstraňuje pesticidy, herbicidy a těkavé organické látky, jako jsou například trihalometany (chloroform, bromodichlormetan, dibromochlormetan a bromoform), tetrachloretylen, trichloretylen, 1,1,1-trichloretan atd.
   
 • 3 Filtr z membrány z dutého vlákna
  Hollow fibre membrane filterHlavní předností značky CLEANSUI je filtr z membrány z dutého vlákna vyrobený z extrémně jemného polyetylenu. Boční stěny tohoto filtru dokáží z kohoutkové vody odstranit miniaturní částečky (menší než 0,1 mikrometru), včetně bakterií, řas, plísní, mikroorganismů, cyst, kryptosporidií a kovů jako rez, olovo a další látky.
   
 • 4 Moderní technologie
  Mikroporézní membrána z dutého vlákna je sofistikovaný filtr vyvinutý pomocí makromolekulární chemické technologie společnosti Mitsubishi Rayon. Každá taková membrána má průřez ve tvaru trubičky a miliony pórů na bočních stěnách. Z kohoutkové vody dokáže odstranit částice menší než 0,1 mikrometru.