Cleansui, ověřená japonská značka vodních filtrů,

odstraňuje nečistoty a škodliviny, ale zdravé minerály ponechává nedotčené.

Originální patentovaný filtrační systém společnosti CLEANSUI přináší vysokou účinnost. Speciální keramický filtr odstraňuje mimo ostatních nečistot a škodlivin také rozpustné olovo. (Nerozpustné olovo lze odstranit pomocí filtru z membrány z dutého vlákna.)

  1. Keramický filtr

    Speciální keramický filtr odstraňuje mimo ostatních nečistot a škodlivin také rozpustné olovo. (Nerozpustné olovo lze odstranit pomocí filtru z membrány z dutého vlákna.)

  2. Antibakteriální aktivní uhlí

    Filtr s aktivním uhlím snižuje nepříjemný zápach pitné vody a obsah chloru a plísně 2-MIB. Úspěšně také odstraňuje pesticidy, herbicidy a těkavé organické látky, jako jsou například trihalometany (chloroform, bromodichlormetan, dibromochlormetan a bromoform), tetrachloretylen, trichloretylen, 1,1,1-trichloretan atd.

  3. Filtr z membrány z dutého vlákna

    Hlavní předností značky CLEANSUI je filtr z membrány z dutého vlákna vyrobený z extrémně jemného polyetylenu. Boční stěny tohoto filtru dokáží z kohoutkové vody odstranit miniaturní částečky (menší než 0,1 mikrometru), včetně bakterií, řas, plísní, mikroorganismů, cyst, kryptosporidií a kovů jako rez, olovo a další látky.

Moderní technologie

Mikroporézní membrána z dutého vlákna je sofistikovaný filtr vyvinutý pomocí makromolekulární chemické technologie společnosti Mitsubishi Rayon. Každá taková membrána má průřez ve tvaru trubičky a miliony pórů na bočních stěnách. Z kohoutkové vody dokáže odstranit částice menší než 0,1 mikrometru.