Registrovat výrobek

Vyplňte níže uvedený formulář a zaregistrujte svůj výrobek, abyste mohli maximálně využít záruku.

pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná

Kde najdu název modelu?

Název modelu svého výrobku značky Cleansui naleznete na balení. Například tento název je: CP107E

Společnost Verbatim Limited dodává vodní filtry Cleansui s dvouletou zárukou.

Díly pro vodní filtry Cleansui (včetně patron) budou skladem a k dispozici po dobu minimálně dvou let od ukončení prodeje výrobku.

Společnost Verbatim Limited garantuje, že tento výrobek nebude po dobu dvou let od data zakoupení vykazovat vady materiálu a provedení. Tato záruka se nevztahuje na baterie. Pokud během záruční doby dojde k nějaké závadě na výrobku, obdržíte zdarma nový. Můžete jej vrátit s původní účtenkou v místě, kde jste jej zakoupili, nebo se obrátit na společnost Verbatim.

V Belgii, Dánsku, Finsku, Francii, Irsku, Itálii, Lucembursku, Maďarsku, Monaku, Německu, Nizozemsku, Norsku, Polsku, Portugalsku, Rakousku, Řecku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku a Velké Británii volejte na telefonní číslo 00 800 3883 2222. Ve všech ostatních evropských zemích volejte na číslo +353 61 226586.

Vaším jediným opravným prostředkem v rámci této záruky je výměna výrobku. Tato záruka se nevztahuje na běžné opotřebení, poškození způsobené nestandardním či nesprávným použitím, špatným zacházením, zanedbáním či nehodou ani na nekompatibilitu výrobku. S touto zárukou získáváte konkrétní zákonná práva. Můžete mít nárok také na jiná práva, která se v jednotlivých státech či zemích liší.